Etusivu / Ota yhteyttä / Myynnin yhteyshenkilöt

Myynnin yhteyshenkilöt – Markkinointiratkaisut

Oikotie Asunnot

Jyrki Tamminen

Sales Director

jyrki.tamminen@schibsted.com

Agneta Hänninen

Key Account Manager

agneta.hanninen@schibsted.com

Jukka Rautiainen

Sales Development Manager

jukka.rautiainen@schibsted.com

Matias Laakkonen

Client Manager, PDX

matias.laakkonen@schibsted.com

Matias Kunttu

Client Manager

matias.kunttu@schibsted.com

Antton Selkänen

Key Account Manager

antton.selkanen@schibsted.com

Erica Ryysy

Key Account Manager

erica.ryysy@schibsted.com

Janne Raitasola

Key Account Manager

janne.raitasola@schibsted.com

Seija Heikkinen

Account Manager

seija.heikkinen@schibsted.com

Matleena Laaksonen

Account Manager

matleena.laaksonen@schibsted.com

Tori

Ville Saxén

Sales Director

ville.saxen@schibsted.com

Jessica Eklöf

Key Account Manager

jessica.eklof@schibsted.com

Joonas Kaminen

Key Account Manager

joonas.kaminen@schibsted.com

Lauri Hautala

Key Account Manager

lauri.hautala@schibsted.com

Teemu Partanen

Key Account Manager

teemu.partanen@schibsted.com

Tori Autot

Sami Horto

Head of Sales team

sami.horto@schibsted.com

Jerker Grönqvist

Account Manager

jerker.gronqvist@schibsted.com

Miika Löppönen

Account Manager

miika.lopponen@schibsted.com

Mari Uotila

Account Manager

mari.uotila@schibsted.com

Aleksi Eskelinen

Account Manager Trainee

aleksi.eskelinen@schibsted.com

Tori Kaupat

Kimmo Ilvonen

Head of Partner Sales

kimmo.ilvonen@schibsted.com

Rakentaja-tuoteperhe

Henri Härmä

Head of Sales

henri.harma@schibsted.com

Inka Partanen

Business Manager

inka.partanen@schibsted.com

Heidi Uusitalo

Sales Manager

heidi.uusitalo@schibsted.com

Petri Kinnunen

Sales Manager

petri.kinnunen@schibsted.com

Juha Pekkinen

Key Account Manager

juha.pekkinen@schibsted.com

Oona Ylitalo

Account Manager

oona.ylitalo@schibsted.com

Myynnin yhteyshenkilöt – Rekrytointiviestinnän ja työnantajakuvan ratkaisut

Oikotie Työpaikat

Samuli Paavilainen

Sales Director

samuli.paavilainen@schibsted.com

Kaj Johanson

Key Account Manager

kaj.johanson@schibsted.com

Julia Kauppala

Account Manager

julia.kauppala@schibsted.com

Matti Laakso

Key Account Manager

matti.laakso@schibsted.com

Alexandra Aladin

Account Manager

alexandra.aladin@schibsted.com

Janne Norri

Key Account Manager

janne.norri@schibsted.com

Pirjo Peltola

Account Manager

pirjo.peltola@schibsted.com

Suvi Sundelin

Key Account Manager

suvi.sundelin@schibsted.com

Mauri Tammiranta

Account Manager

mauri.tammiranta@schibsted.com

Rami Viljamaa

Development Manager

rami.viljamaa@schibsted.com