Etusivu / Ota yhteyttä / Myynnin yhteyshenkilöt

Myynnin yhteyshenkilöt – Markkinointiratkaisut

Oikotie Asunnot

Jyrki Tamminen

Sales Director

jyrki.tamminen@schibsted.com

Agneta Hänninen

Key Account Manager

agneta.hanninen@schibsted.com

Jukka Rautiainen

Sales Development Manager

jukka.rautiainen@schibsted.com

Matleena Laaksonen

Key Account Manager

matleena.laaksonen@schibsted.com

Antton Selkänen

Strategic Customer Manager

antton.selkanen@schibsted.com

Erica Ryysy

Key Account Manager

erica.ryysy@schibsted.com

Janne Raitasola

Head of Regional Sales

janne.raitasola@schibsted.com

Daan Lautamaja

Account Manager, Turku Area

daan.lautamaja@schibsted.com

Otto Lindh

Account Manager, Tampere Area

otto.lindh@schibsted.com

Tori

Ville Saxén

Sales Director

ville.saxen@schibsted.com

Jessica Eklöf

Key Account Manager

jessica.eklof@schibsted.com

Joonas Kaminen

Key Account Manager

joonas.kaminen@schibsted.com

Lauri Hautala

Key Account Manager

lauri.hautala@schibsted.com

Teemu Partanen

Key Account Manager

teemu.partanen@schibsted.com

Tori Autot

Sami Horto

Head Of Sales

sami.horto@schibsted.com

Jerker Grönqvist

Account Manager

jerker.gronqvist@schibsted.com

Miika Löppönen

Key Account Manager

miika.lopponen@schibsted.com

Aleksi Eskelinen

Junior Account Manager

aleksi.eskelinen@schibsted.com

Tori Kaupat

Ville Saxén

Sales Director

ville.saxen@schibsted.com

Rakentaja-tuoteperhe

Henri Härmä

Head of Sales

henri.harma@schibsted.com

Heidi Uusitalo

Sales Manager

heidi.uusitalo@schibsted.com

Myynnin yhteyshenkilöt – Rekrytointiviestinnän ja työnantajakuvan ratkaisut

Oikotie Työpaikat

Samuli Paavilainen

Sales Director

samuli.paavilainen@schibsted.com

Kaj Johanson

Key Account Manager

kaj.johanson@schibsted.com

Julia Kauppala

Account Manager

julia.kauppala@schibsted.com

Matti Laakso

Key Account Manager

matti.laakso@schibsted.com

Alexandra Aladin

Account Manager

alexandra.aladin@schibsted.com

Janne Norri

Key Account Manager

janne.norri@schibsted.com

Pirjo Peltola

Account Manager

pirjo.peltola@schibsted.com

Suvi Sundelin

Key Account Manager

suvi.sundelin@schibsted.com

Mauri Tammiranta

Account Manager

mauri.tammiranta@schibsted.com

Rami Viljamaa

Head of New Sales

rami.viljamaa@schibsted.com

Lauri Matikainen

Customer Success Specialist

lauri.matikainen@schibsted.com

Lotta Väisänen

Account Manager

lotta.vaisanen@schibsted.com

Nina van der Giessen

Customer Success Manager

nina.tuovinen@schibsted.com

Lauri Hyöky

Customer Success Specialist

lauri.hyoky@schibsted.com

Sara Sunila

Customer Success Specialist

sara.sunila@schibsted.com