Forside / Oslo / Oslo: om oss

Ta kontakt med oss!

Vi holder til i Akergata, tett på det redaksjonelle miljøet i VG og Aftenposten og utviklingen i FINN. Hver dag jobber vi med å spre reklamebudskap til befolkningen i Oslo, så vel som hele Norge!

Nedenfor får du en oversikt over våre salgsteam i Oslo.

Lokalt salg Oslo

Andreas Askheim

Salgssjef

andreas.askheim@schibsted.com
+47 415 04 366

Dagligvare

Lise Kari Olsen

Salgssjef

lise.kari.olsen@schibsted.com
+47 900 38 306

Retail

Martine Hansen

Salgssjef

martine.hansen@schibsted.com
+47 975 47 442

Tjenester

Grethe Thun

Salgssjef

grethe.thun@schibsted.com
+47 990 31 755

FMCG

Bjørn Sandtrøen

Salgssjef

bjorn.a.sandtroen@schibsted.com
+47  908 70 030

Offline

Alexander Hannevig-Larssen

Salgssjef

alexander.hannevig-larssen@schibsted.com
+47 924 86 280

Industri & Næringsliv

Ståle Hatlen

Salgssjef

stale.hatlen@schibsted.com
+47 970 98 022

Vekst Team 1

Anders Lahus

Salgssjef

anders.lahus@schibsted.com
+47 930 19 077

Vekst Team 2

Morten V. Singstad

Salgssjef

morten.singstad@schibsted.com
+47 951 86 088

Vekst Team 3

Isabelle Vromant

Salgssjef

isabelle.vromant@schibsted.com
+47 906 86 270